Zieken 187 Den Haag
Aan één van de meest karakteristieke Haagse grachten, op loopafstand van het levendige uitgaans- en winkelcentrum, vindt u het kleinschalige appartementencomplex ‘Spinalonga’. Het complex (Zieken 187 t/m 195) combineert een klassieke uitstraling met modern comfort, inclusief o.a. warmte- en geluidsisolerende zwevende dekvloeren, vloerverwarming. Het appartement heeft twee slaapkamers, een ruime woonkamer met moderne keuken en twee Franse balkons. Direct gelegen aan het Huijgenspark, één van de oudste groenvoorzieningen van de binnenstad met een eigen, authentieke sfeer die medebepaald wordt door de fraaie omliggende panden. Om de hoek van Rue Culinaire waar regelmatig culturele en culinaire happenings, waar onder Jazz in de Gracht worden gehouden. Zeer gunstig gelegen ten opzichte van uitvalswegen naar het rijkswegennet, diverse openbaar vervoerverbindingen en NS station Hollandspoor (op loopafstand).
Indeling:
Gezamenlijk entree, trap naar de eerste etage, entree appartement, hal, toilet, ruimte met wasmachine aansluiting en CV-opstelling, moderne badkamer (ca. 4 m2)met inloopdouche en wastafel, lichte woonkamer (ca. 40m2 / 7.59x4.12 & 2.28x4.15) aan de voorzijde gesitueerd met uitzicht over de gracht en Frans balkons, half open keuken “Bruynzeel Atlas” met inbouwapparatuur zoals: kookplaat, combi magnetron, vaatwasser en koelkast, slaapkamer I aan de achterzijde gelegen(ca. 3.93x4.12) met Frans balkon, slaapkamer II aan de achterzijde gelegen (ca. 3.94x4.15) met een Frans balkon.
Bijzonderheden:
- Zeer centraal gelegen aan de gracht
- Op loopafstand van station Hollands Spoor
- Sfeervol gemeubileerd
Details:
– huur is exclusief gas, water, elektra, TV en internet
– borg is 1 maand huur
– minimale huurperiode is 1 jaar
Benodigdheden:
Wanneer u bij of via ons een woning huurt is het verplicht dat bij een overeenstemming een aantal gegevens door de huurder wordt overhandigd om daarbij de huurovereenkomst te kunnen opstellen. Deze gegevens bestaan tenminste uit:
– Kopie paspoort huurder en bewoners
– Kopie arbeidsovereenkomst of werkgeversverklaring met inkomensgegevens
Indien de overeenkomst door de werkgever wordt aangegaan:
– Uittreksel Kamer van Koophandel (niet ouder dan 6 maanden)
– Kopie paspoort van de tekeningsbevoegde namens de onderneming
– Kopie paspoort werknemer