The Hague Real Estate

Obrechtstraat 310, 's-gravenhage

AdresObrechtstraat 310
Stad's-gravenhage
Statusverhuurd
Prijs€ 1.750 p/m

Beschrijving

Obrechtstraat 310 Den Haag *NIET GESCHIKT VOOR WONINGDELERS

Dit prachtige 3-slaapkamer appartement is gelegen in de rustige buurt Duinoord. Het appartement is gelegen op de 1e etage en is gemeubileerd. In de woonkamer zijn nog originele details te zien zoals de glas-in-lood ramen en de ornamenten op het plafond. De moderne keuken is voorzien van verschillende inbouw apparatuur en de luxe badkamer is voorzien van een ligbad en een inloopdouche.

Indeling:
Binnenkomst via trap naar de 1e etage. Hier is via de hal toegang tot de ruime woonkamer. In de woonkamer zijn nog een aantal originele details te zien. Via de woonkamer is er ook toegang tot de derde slaapkamer, wat eventueel ook al kantoor kan dienen. Ook is vanuit de woonkamer toegang naar de keuken. De moderne keuken is voorzien van verschillende inbouw apparatuur, zoals een vaatwasser, elektrische kookplaat en oven. Vanuit de keuken en vanuit de woonkamer is door middel van openslaande deuren toegang tot het balkon. Het zonnige balkon heeft een rustig en groen uitzicht. In de hal is ook een apart toilet aanwezig en de trap naar de 2e verdieping van het appartement. Op deze verdieping zijn 2 slaapkamers en de badkamer aanwezig. De master-bedroom is een L-vormige ruime slaapkamer met grote ramen wat zorgt voor veel lichtinval. De slaapkamer is ook voorzien van een rustig zithoekje en een ruime kledingkast. De tweede slaapkamer is voorzien van een tweepersoons bed, bureau en 2 opberg kasten. Door het dakraam in deze kamer komt ook hier veel licht naar binnen. De moderne en luxe badkamer heeft een ruim losstaand ligbad, een inloop douche en een wastafelmeubel. In de hal van deze verdieping is een wasmachine aanwezig.

Details:
– Minimale huurperiode is 12 maanden
– Huurprijs is exclusief nutsvoorzieningen
– Waarborgsom vereist

Benodigdheden:
Wanneer u bij of via ons een woning huurt, zijn een aantal zaken belangrijk om te weten. Het is verplicht dat bij een overeenstemming een aantal gegevens door de huurder wordt overhandigd om daarbij de huurovereenkomst te kunnen opstellen. Deze gegevens bestaan tenminste uit:

– Kopie paspoort huurder en bewoners
– Kopie arbeidsovereenkomst of werkgeversverklaring met inkomensgegevens

Indien de overeenkomst door de werkgever wordt aangegaan:
– Uittreksel Kamer van Koophandel (niet ouder dan 6 maanden)
– Kopie paspoort van de tekeningsbevoegde namens de onderneming
– Kopie paspoort werknemer

Overzicht

Soortappartement
Typebovenwoning
Subtype-
Constructie periodetot 1906
Constructie jaar1896
Soort bouwbestaande bouw
Oppervlakte74M2
Prijs€ 1.750 per maand
Waarborgsom€ 1.850
OpleveringPer direct beschikbaar
Statusverhuurd
Bijzonderheden-
Energielabel-
Voorzieningen -
Kwaliteit-
Onderhoud binnenuitstekend

Neem contact met ons op

Meer weten over ons, de mogelijkheden of even met mij overleggen? Dat kan. Volg ons op social media of plan direct een afspraak in.
Wij zijn er voor jou.

Manon

“Echt de beste verhuurmakelaar! Snelle en prettige communicatie, goede begeleiding, duidelijke afspraken, oprechte adviezen en betrokken bij het hele proces van A tot Z. Manon & Onno + team, bedankt weer voor jullie fantastische service!”

Judith Segura

“Manon en collega’s hebben ons in alle opzichten top geholpen bij het verhuren van ons appartement. Heel professioneel. Denken aan alles. Zijn altijd bereikbaar en of bellen netjes terug. Super vriendelijk. Afspraak is afspraak. Een absolute aanrader!!”

Roy Nathie

“Geen slecht ding te vertellen over dit bedrijf! Mandy heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen met het huren onze eerste woning. Kon voor elke vraag bij haar terecht en kreeg ook snel een reactie. Zeker aan te raden!”

Mandy

Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief