Loosduinseweg 1011 Den Haag / gemeubileerd / beschikbaar voor de duur van 12 maanden
Sfeervol gemeubileerd appartement met een ruime woonkamer met twee slaapkamers en een heerlijk zonneterras. Dankzij de erker is de woning zeer licht en ruimtelijk. De ligging is ideaal en centraal op loopafstand van winkelaanbod op de Fahrenheitstraat, Weimarstraat en Dierenselaan en er is een goede aansluiting voor het openbaar vervoer (tram 2 en 4 naar Centraal en bus 21 naar Scheveningen).
Het appartement is gelegen in de kindvriendelijke wijk Heesterbuurt met uitzicht over het kanaal. 5 minuten rijden naar internationale school ESH, zwembad Escamphof, meerdere brunch- en koffietentjes en diverse speeltuinen voor kinderen.
De verbinding naar de A44 via de Hubertustunnel en de A4 via Zuiderpark zijn ideaal voor de richtingen Amsterdam, Rotterdam en Utrecht.
Indeling:
Entree van de woning, bordes, trap naar boven, lange gang, toilet met verborgen opstelling CV, vervolg gang, entree woonkamer linkerkant, entree kleine slaapkamer, entree badkamer met douche een wastafel.
Ruime, lichte en hoge woonkamer met een aan de achterzijde versprongen moderne keuken. De keuken is voorzien van een vaatwasser, een elektrische kookplaat, kastruimtes en een kast met de koel/vries combinatie, een combi-magnetron-oven, vanuit de keuken eveneens toegang naar de grote slaapkamer. Vanuit de grote slaapkamer toegang tot het zonneterras (6m2) met ochtend en namiddag/avondzon.
Bijzonderheden:
- Gelegen in een levendige buurt
- Zeer goede verbinding met het openbaar vervoer
- Sfeervol gemeubileerd
Details:
- Maximale huurperiode is 12 maanden in verband met terugkomst eigenaar
- Huisvestingsvergunning vereist
- Huurprijs is exclusief €250,- voorschot voor gas, water, licht, internet en tv
- Er blijft één kast achter waarin spullen van de eigenaar worden opgeslagen tijdens de huurperiode