The Hague Real Estate

Laan van Nieuw-Oost-Indie 273 A, 's-gravenhage

AdresLaan van Nieuw-Oost-Indie 273 A
Stad's-gravenhage
Statusverhuurd
Prijs€ 2.250 p/m

Beschrijving

Laan van Nieuw-Oost-Indie 273 A

Zeer ruim, licht en fraai appartement aan de gezellige Laan van Nieuw-Oost-Indie! Het beschikt over hoge ramen, een prachtige L-vormige woonkamer, 3 slaapkamers van goed formaat, 2 ruime badkamers en een balkon. De woning is gelegen in de levendige doch rustige buurt Bezuidenhout. Het is goed bereikbaar met het openbaar vervoer en de auto, en er zijn veel voorzieningen in de buurt. Het centrum van Den Haag is op fietsafstand, en winkels in bijvoorbeeld de Theresiastraat en treinstation Laan van Noi zijn op loopafstand.

Indeling:
Trap naar de eerste verdieping. Ruime en lichte L-vormige woonkamer. Openslaande deuren naar het balkon (8m2). Separaat toilet. Trap naar de tweede verdieping. 3 ruime slaapkamers met veel licht, 2 ruime badkamers met douche, wastafel en waarvan één met ligbad. Er is tevens een opbergruimte (7m2).

Bijzonderheden:
- Zeer ruim (159 m2)
- Gelegen in Bezuidenhout
- Voorzien van zonnepanelen, gasvrij
- 2 ruime badkamers


Details:
- Huurprijs is exclusief kosten voor gas, water, licht, internet en TV
- Minimale huurperiode bedraagt een jaar
- Waarborgsom bedraagt 1 maand huur

Benodigdheden:
Wanneer u bij of via ons een woning huurt is het verplicht dat bij een overeenstemming een aantal gegevens door de huurder wordt overhandigd om daarbij de huurovereenkomst te kunnen opstellen.
Deze gegevens bestaan ten minste uit:
– Kopie paspoort huurder en bewoners
– Kopie arbeidsovereenkomst of werkgeversverklaring met inkomensgegevens

Indien de overeenkomst door de werkgever wordt aangegaan:
– Uittreksel Kamer van Koophandel (niet ouder dan 6 maanden)
– Kopie paspoort van de tekeningsbevoegde namens de onderneming
– Kopie paspoort werknemer

Overzicht

Soortappartement
Typebovenwoning
Subtype-
Constructie periodevanaf 1906 t/m 1930
Constructie jaar1914
Soort bouwbestaande bouw
Oppervlakte159M2
Prijs€ 2.250 per maand
Waarborgsom€ 2.250
OpleveringPer direct beschikbaar
Statusverhuurd
Bijzonderheden-
EnergielabelC
Voorzieningen -
Kwaliteit-
Onderhoud binnenuitstekend

Neem contact met ons op

Meer weten over ons, de mogelijkheden of even met mij overleggen? Dat kan. Volg ons op social media of plan direct een afspraak in.
Wij zijn er voor jou.

Manon

“Echt de beste verhuurmakelaar! Snelle en prettige communicatie, goede begeleiding, duidelijke afspraken, oprechte adviezen en betrokken bij het hele proces van A tot Z. Manon & Onno + team, bedankt weer voor jullie fantastische service!”

Judith Segura

“Manon en collega’s hebben ons in alle opzichten top geholpen bij het verhuren van ons appartement. Heel professioneel. Denken aan alles. Zijn altijd bereikbaar en of bellen netjes terug. Super vriendelijk. Afspraak is afspraak. Een absolute aanrader!!”

Roy Nathie

“Geen slecht ding te vertellen over dit bedrijf! Mandy heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen met het huren onze eerste woning. Kon voor elke vraag bij haar terecht en kreeg ook snel een reactie. Zeker aan te raden!”

Mandy

Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief