The Hague Real Estate

Koninginnegracht 136 A, 's-gravenhage

AdresKoninginnegracht 136 A
Stad's-gravenhage
Statusverhuurd
Prijs€ 2.500 p/m

Beschrijving

Koninginnegracht 136-A Den Haag / Short Stay

Prachtig en zeer sfeervol gemeubileerd appartement met twee verdiepingen en maar liefst drie terrassen in de Archipelbuurt. De woning is volledig gerenoveerd, met behoud van de authentieke stijldetails zoals de glas in loodramen en de twee sierschouwen in de woonkamer en in de eetkamer. Dit smelt geweldig samen me de hedendaagse moderne voorzieningen. De landelijke keuken biedt een fijn uitzicht op een van de die balkons. Verder heeft dit appartement 2 ruime slaapkamers en een prachtige badkamer met ligbad. Het strand en het centrum van Den Haag zijn makkelijk te bereiken. Diverse scholen, winkels en restaurants in de omgeving.

Indeling:
Eerste verdieping: Een ruime woon- eetkamer met twee open haarden waarvan er 1 (op gas) gebruikt kan worden, 1 terras grenzend aan de halfopen keuken, welke is voorzien van alle apparatuur zoals een vaatwasser, 5-pits gasfornuis met dubbele oven, koel-vriescombinatie en een Cooker. Aangrenzend op de keuken bevindt zich het tweede balkon. Op deze verdieping bevindt zich ook een toilet.

Tweede verdieping: 3 slaapkamers (waarvan er 2 beschikbaar zijn), een grote slaapkamer met 2-persoons bed en kasten, luxe badkamer met bad, aparte douche, toilet en dubbele wastafel. In de badkamer bevindt zich een kast waar de wasmachine en droger staan opgesteld. Een 2e slaapkamer met wastafel, 1-persoons bed en een kast. Op deze verdieping is een ruim zonneterras.

Details:
– borg 1 maand huur
– maximale huurperiode is 6 maanden wegens verblijf eigenaar in het buitenland
– waarborgsom vereist
- huurprijs is exclusief nutsvoorzieningen

Overzicht

Soortappartement
Typebovenwoning
Subtype-
Constructie periodetot 1906
Constructie jaar1874
Soort bouwbestaande bouw
Oppervlakte139M2
Prijs€ 2.500 per maand
Waarborgsom€ 2.500
OpleveringBeschikbaar per 1-8-2021
Statusverhuurd
Bijzonderheden-
Energielabel-
Voorzieningen -
Kwaliteit-
Onderhoud binnenuitstekend

Neem contact met ons op

Meer weten over ons, de mogelijkheden of even met mij overleggen? Dat kan. Volg ons op social media of plan direct een afspraak in.
Wij zijn er voor jou.

Manon

“Echt de beste verhuurmakelaar! Snelle en prettige communicatie, goede begeleiding, duidelijke afspraken, oprechte adviezen en betrokken bij het hele proces van A tot Z. Manon & Onno + team, bedankt weer voor jullie fantastische service!”

Judith Segura

“Manon en collega’s hebben ons in alle opzichten top geholpen bij het verhuren van ons appartement. Heel professioneel. Denken aan alles. Zijn altijd bereikbaar en of bellen netjes terug. Super vriendelijk. Afspraak is afspraak. Een absolute aanrader!!”

Roy Nathie

“Geen slecht ding te vertellen over dit bedrijf! Mandy heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen met het huren onze eerste woning. Kon voor elke vraag bij haar terecht en kreeg ook snel een reactie. Zeker aan te raden!”

Mandy

Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief