The Hague Real Estate

Franklinstraat 115, 's-gravenhage

AdresFranklinstraat 115
Stad's-gravenhage
Statusverhuurd
Prijs€ 2.000 p/m

Beschrijving

Franklinstraat 115, 2562 CC, Den Haag (TIJDELIJK BESCHIKBAAR VAN MEI TM AUGUSTUS)

Heerlijk verblijven in deze op indrukwekkende wijze gemoderniseerde vijfkamer (3 slaapkamers) royale (ca. 125m2) benedenwoning met "dubbele achterbouw". De woning is gemoderniseerd met behoud van zeer veel originele details en heeft een woonkamer en suite met suite separatie, open keuken, moderne badkamer, 3 slaapkamers, tuin en balkon.

Ligging:
Gelegen in het in Regentessekwartier, een veelzijdige en levendige stadswijk. De Franklinstraat is gelegen tussen de Beeklaan, Regentesselaan en de Weimarstraat. Deze unieke locatie kenmerkt zich door een zeer centrale ligging, met de tram of de fiets sta je zo op het strand, in het centrum of op het station. Bewust winkelen doe je in de Weimarstraa en de gezellige Reinkenstraat: biologisch eten, galeries en eigenzinnige eettentjes. Loop de Weimarstraat uit en je bent in het aangrenzende Zeeheldenkwartier, met hippe winkels, pop-up stores en creatieve bedrijvigheid

Indeling:
Entree op straatniveau; Vestibule met toegang tot de hal met eikenhout vloer en garderobe is, trapkast met meterkast en modern toilet met vrij hangend closet; Woonkamer en suite met suite separatie met vaste kaste en schuifdeuren met glas in lood, aan de voorzijde de woonkamer met schouw en aan de achterzijde de eetkamer met schouw, ornamenten plafond en openslaande deuren naar de tuin; Open keuken met modern keukenblok met inbouwapparatuur: koelkast, vriezer, oven, 4pits gasfornuis, geïntrigeerde afzuigkap, vaatwasser en magnetron en toegang tot de bijkeuken (voormalige binnenplaats) met wasmachine- en drogeraansluiting; Tussenhal naar de achterbouw met toegang tot de tuin en 2e toilet met vrij hangend closet en fontein; Moderne badkamer met ligbad, inloopdouche, dubbele wastafel in meubel, vloerverwarming en design radiator; Slaapkamer 1 met vaste kast en doorloop naar de 2e slaapkamer met vaste kast en openslaande deuren naar de tuin; Vanuit de tussenhal trap naar de 1e verdieping met de 3e slaapkamer met vaste kast met opstelplaats c.v.-ketel en openslaande deuren naar het balkon.

Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1895;
- Gelegen in gemeentelijk beschermd stadsgezicht Regentessekwartier;
- De woning is gelegen op eigen grond;
- Energielabel D;
- Gebruiksoppervlakte ca. 125m², buitenruimte, tuin en balkon, ca. 33m;
- Het appartement is volledig gemoderniseerd;
- De begane grond is grotendeels voorzien van een eiken houten vloer;

Overzicht

Soortappartement
Typebenedenwoning
Subtype-
Constructie periodetot 1906
Constructie jaar1895
Soort bouwbestaande bouw
Oppervlakte125M2
Prijs€ 2.000 per maand
Waarborgsom€ 2.000
OpleveringBeschikbaar per 27-5-2023
Statusverhuurd
Bijzonderheden-
EnergielabelD
Voorzieningen -
Kwaliteit-
Onderhoud binnenuitstekend

Neem contact met ons op

Meer weten over ons, de mogelijkheden of even met mij overleggen? Dat kan. Volg ons op social media of plan direct een afspraak in.
Wij zijn er voor jou.

Manon

“Echt de beste verhuurmakelaar! Snelle en prettige communicatie, goede begeleiding, duidelijke afspraken, oprechte adviezen en betrokken bij het hele proces van A tot Z. Manon & Onno + team, bedankt weer voor jullie fantastische service!”

Judith Segura

“Manon en collega’s hebben ons in alle opzichten top geholpen bij het verhuren van ons appartement. Heel professioneel. Denken aan alles. Zijn altijd bereikbaar en of bellen netjes terug. Super vriendelijk. Afspraak is afspraak. Een absolute aanrader!!”

Roy Nathie

“Geen slecht ding te vertellen over dit bedrijf! Mandy heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen met het huren onze eerste woning. Kon voor elke vraag bij haar terecht en kreeg ook snel een reactie. Zeker aan te raden!”

Mandy

Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief