The Hague Real Estate

Dr. Lelykade 100, 's-gravenhage

AdresDr. Lelykade 100
Stad's-gravenhage
Statusverhuurd
Prijs€ 2.000 p/m

Beschrijving

Dr. Lelykade 100 te Den Haag

Volledig nieuw appartement gelegen op een super locatie! Dit prachtige appartement is in 2014 volledig nieuw opgeleverd. De locatie met de afwerking van de woning is wat dit pareltje zo uniek maakt. Het appartement ligt namelijk aan de Tweede Haven van Scheveningen. Dit is de recreatieve haven welke zich kenmerkt door de goede restaurants en mooie schepen. Het strand en de duinen zijn, net zo als de winkel van de Frederik Hendriklaan, binnen loopafstand te bereiken.

Indeling;
U gaat met de lift naar de vierde verdieping; entree van het appartement, hal met vaste kast en modern zwevend toilet. Aan de voorzijde is de lichte woon-/eetkamer te vinden. De voorkamer is bij de woonkamer getrokken en hier is de nieuwe keuken gesitueerd. De keuken is voorzien van een mooi aanrechtblad, vaatwasser, wastafel, inductie koken met afzuiging, koel-/vriescombinatie en combi oven. Aan de voorzijde van het appartement bevindt zich een royaal terras. Aan de achterzijde van het appartement bevinden zich de 2 slaapkamers. Een fraaie badkamer met wastafelmeubel met dubbele kranen en inloopregendouche met 2e toilet.

Bijzonderheden:
-Woonoppervlakte ca. 100m²
-Fijn terras aanwezig
-De woning is volledig gerenoveerd

Details:
– huurprijs is exclusief nutsvoorzieningen;
– minimale huurtermijn één jaar;
– borg 1 maand huur

Voorwaarden:
Als u van plan bent een woning te huren via ons bureau, willen we u laten weten dat we de volgende gegevens nodig hebben:
– Kopie van uw paspoort / ID-kaart en visum
– Kopie van uw arbeidscontract of een verklaring van uw bedrijf
– Kopie van uw salarisstrook (meest recente)
Als het bedrijf het pand huurt:
– Kopie van Kamer van Koophandel
– Kopie van het paspoort van de persoon die bevoegd is om voor het bedrijf te tekenen
– Kopie van het paspoort van de werknemer

Overzicht

Soortappartement
Typebovenwoning
Subtype-
Constructie periodevanaf 2011 t/m 2020
Constructie jaar2014
Soort bouwbestaande bouw
Oppervlakte100M2
Prijs€ 2.000 per maand
Waarborgsom€ 2.000
OpleveringPer direct beschikbaar
Statusverhuurd
Bijzonderheden-
EnergielabelA
Voorzieningen -
Kwaliteit-
Onderhoud binnenuitstekend

Neem contact met ons op

Meer weten over ons, de mogelijkheden of even met mij overleggen? Dat kan. Volg ons op social media of plan direct een afspraak in.
Wij zijn er voor jou.

Manon

“Echt de beste verhuurmakelaar! Snelle en prettige communicatie, goede begeleiding, duidelijke afspraken, oprechte adviezen en betrokken bij het hele proces van A tot Z. Manon & Onno + team, bedankt weer voor jullie fantastische service!”

Judith Segura

“Manon en collega’s hebben ons in alle opzichten top geholpen bij het verhuren van ons appartement. Heel professioneel. Denken aan alles. Zijn altijd bereikbaar en of bellen netjes terug. Super vriendelijk. Afspraak is afspraak. Een absolute aanrader!!”

Roy Nathie

“Geen slecht ding te vertellen over dit bedrijf! Mandy heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen met het huren onze eerste woning. Kon voor elke vraag bij haar terecht en kreeg ook snel een reactie. Zeker aan te raden!”

Mandy

Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief