The Hague Real Estate

Klaroenstraat 381, Rijswijk

AdresKlaroenstraat 381
StadRijswijk
Statusverhuurd
Prijs€ 2.000 p/m

Beschrijving

Klaroenstraat 381, 2287 CJ Rijswijk,

Schitterend 4-kamer hoekappartement van maar liefst 114 m² op de 20e verdieping, geheel voorzien van een houten vloer en vloerverwarming met prachtig uitzicht over de weide omgeving. Gelegen in het gewilde appartementencomplex de Pauline Symfonie! Het appartement is gemeubileerd en heeft een royale maatvoering en beschikt o.a. over een zeer lichte living, luxe open keuken met ingebouwde oven en stoomoven, 3 goed formaat slaapkamers, moderne badkamer met ligbad, apart toilet, riante serre op het zonnige zuidwesten, eigen inpandige berging op de eerste verdieping en eigen privé parkeerplaats op afgesloten parkeerterrein.

LOCATIE
Dit moderne en comfortabele appartement ligt in het mooie appartementencomplex “Pauline Symfonie”. Aan de rand van het Wilhelminapark, een oase van groen die een fantastische uitwijkmogelijkheid vormt. Het complex heeft een royale centrale hal en door het gebruik van glas bij de entree alsmede op de galerijen heeft het complex een lichte en transparante uitstraling gekregen. Dit, tezamen met het gebruik van duurzame materialen en de groene leefomgeving, maakt, dat het in dit luxe complex comfortabel wonen is.

De woning is centraal gelegen in een omgeving met een hoog voorzieningenniveau w.o. winkelcentrum "In de Bogaard", het nabijgelegen Wilhelminapark alsmede een groot aantal sport-, school- en recreatievoorzieningen.
Door de uitstekende openbaarvervoerverbindingen (NS-station Rijswijk) in de directe nabijheid en de belangrijkste uitvalswegen in de omgeving (A4 Den Haag - Amsterdam/Rotterdam, A12 Den Haag - Utrecht, A13 Den Haag - Rotterdam) liggen ook gemeenten als Den Haag, Delft en Rotterdam binnen direct bereik.

INDELING
Centraal gesloten hoofdentree met bellentableau, ruime ontvangsthal met 2 liften en trappenhuis. Entree woning op de 20e verdieping. Zeer ruimtelijke entreehal, een berging en separaat vrij hangend toilet met fontein.

Lichte en riante woonkamer, waar u meteen op de ruime open keuken afloopt. Deze schitterende keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur te weten, koelkast, combimagnetron, stoomoven, vaatwasser, 4-pits inductiekookplaat. De woonkamer geeft u schitterend uitzicht over de weide omgeving van Zuid-Holland tot aan de Nieuwe Waterweg. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de riante serre – waar u van een panoramisch uitzicht geniet. Dankzij de volledige schuifbare ramen kunt u hier bovendien volop genieten van de frisse buitenlucht. Dit appartement beschikt over 3 slaapkamers, de eerste slaapkamer is vanuit de woonkamer bereikbaar. De andere twee slaapkamers zijn vanuit de hal toegankelijk en hebben beide toegang tot de loggia/serre. Moderne badkamer voorzien van een ligbad, een tweede toilet, een wasbak en douche.

Riante berging op de eerste verdieping en vaste parkeerplaats op afgesloten parkeerterrein.

DETAILS
– huur is exclusief gas, elektra, water, TV en internet
– borg is 1 maand huur
– minimaal 12 maanden huur

Overzicht

Soortappartement
Typebovenwoning
Subtype-
Constructie periodevanaf 2011 t/m 2020
Constructie jaar2012
Soort bouwbestaande bouw
Oppervlakte117M2
Prijs€ 2.000 per maand
Waarborgsom€ 2.000
OpleveringPer direct beschikbaar
Statusverhuurd
Bijzonderheden-
Energielabel-
Voorzieningen -
Kwaliteit-
Onderhoud binnenuitstekend

Neem contact met ons op

Meer weten over ons, de mogelijkheden of even met mij overleggen? Dat kan. Volg ons op social media of plan direct een afspraak in.
Wij zijn er voor jou.

Manon

“Echt de beste verhuurmakelaar! Snelle en prettige communicatie, goede begeleiding, duidelijke afspraken, oprechte adviezen en betrokken bij het hele proces van A tot Z. Manon & Onno + team, bedankt weer voor jullie fantastische service!”

Judith Segura

“Manon en collega’s hebben ons in alle opzichten top geholpen bij het verhuren van ons appartement. Heel professioneel. Denken aan alles. Zijn altijd bereikbaar en of bellen netjes terug. Super vriendelijk. Afspraak is afspraak. Een absolute aanrader!!”

Roy Nathie

“Geen slecht ding te vertellen over dit bedrijf! Mandy heeft ons van begin tot eind heel goed geholpen met het huren onze eerste woning. Kon voor elke vraag bij haar terecht en kreeg ook snel een reactie. Zeker aan te raden!”

Mandy

Blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief